top of page

Kocia Łapa *PL

Hodowla kotów Maine Coon

O NAS

Serdecznie witamy na naszej stronie poświęconej hodowli kotów rasy Maine Coon - Kocia Łapa*Pl.

 

 Jest to mała domowa hodowla kotów rasy Maine Coon mieszcząca się w Nadarzynie, pod Warszawą. Hodowla powstała w 2014 roku i jest wynikiem olbrzymiej miłości jaką darzymy koty, nie tylko nasze, ale również wszystkie pozostałe.

 

 Decyzję o wyborze właśnie tej rasy podjęliśmy, kiedy dowiedzieliśmy się, że koty Maine Coon przywiązują się do człowieka bardziej niż inne koty, są z natury spokojne, towarzyskie i łatwe we współżyciu, a ich pielęgnacja niewiele różni się od opieki nad nierasowymi kotami. Nasz przygoda zaczeła się od czarnej szylkretki o imieniu Annabella. Trafiła do Nas w wieku trzech lat i podbiła Nasze serca.

 

 Hodowla została zarejestrowana w Cat Club Feniks, który jest członkiem Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia, wchodzącej w skład międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe.

 

Nasze koty są pod stałą opieką weterynaryjną. Każdy kociak opuszcza hodowlę w wieku 14 tygodni i posiada: rodowód FIFe, książeczkę zdrowia, podwójne szczepienia, odrobaczenia, czip, wyprawkę (kocyk, sucha karma, zabawka oraz kocie przysmaki), umowę kupna sprzedaży.

 

Jest Nam bardzo miło jak nowi właścicielekociąt są z Nami w kontakcie, przez co możemy cieszyć się razem z Nimi rozwojem maluchów :)

 

 

bottom of page